top of page

Najczęściej zadawane pytania

Ceniąc sobie państwa oraz nasz czas, w skrócie odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania telefonicznie oraz mailowo.

Ile za punkt ? 


W naszej pracy wyceniamy całość zlecenia a nie jego pojedyncze punkty, dołożenie jednego gniazdka bądź puszki do istniejącej instalacji jest czym innym niż przebicie kilku ścian i wykonanie całkiem nowego obwodu do również jednego gniazdka.
Na końcową cenę składa się wiele czynników.

Dlaczego taka cena? 

Na cenę końcową składa się wiele czynników, nasza firma przez lata zbierała doświadczenie nt. wykonywanych zleceń i gwarantujemy jakość oraz powtarzalność prac co potwierdzają coraz to liczniejsze certyfikaty ze szkoleń.
Wszystkie nawet najmniejsze zlecenia są objęte ubezpieczeniem a prace są wykonywane najwyższej klasy narzędziami tylko wiodących producentów.
Mogą wybrać państwo zapewne tańszą konkurencję ale czy spokój na lata i komfort tego że jesteśmy chronieni prawem nie jest czymś bezcennym ?

Dlaczego miałbym wybrać waszą firmę ?

Otóż jak już wspominałem, jesteśmy elastyczni tzn. dopasowujemy się terminem oraz zakresem prac do potrzeb klienta. Wyróżnia nas podejście że nie szukamy wymówek tylko rozwiązania, nie zawsze uda nam się rozwiązać problemy ze względów ekonomicznych ale zawsze podejmujemy rękawice. Dla mnie jako właściciela sprawą priorytetową jest zaopiekowanie się klientem i zdjęciem z niego problemów związanych z tematem instalacji. Jeśli klient będzie miał potrzebę skorzystania z naszych usług np. na biegunie to również tam dotrzemy :) 

Jak długo trwa wykonanie instalacji elektrycznej ?
 

To zależy
Każde zlecenie wyceniamy kosztowo oraz czasowo indywidualnie ale średnio przyjmując:
Dla domu jednorodzinnego komplet instalacji (teletechnika,monitoring,elektryka) to około 4 tygodnie
Dla mieszkania komplet instalacji to około tydzień

Jakie są przeciwskazania do wykonania prac ?
 

W przypadku mieszkań są to nie usunięte meble czy elementy stałe zabudów (o ile nie było ustalone inaczej) na linii tras kablowych. To powoduje że nie jesteśmy w stanie wykonać starannie naszej pracy oraz narażamy meble właścicieli na uszkodzenia powstałe w skutek zapylenia czy uderzenia spadającymi elementami tynku. W przypadku całościowych wymian instalacji są to również lokatorzy, niestety nie realizujemy takich zleceń. Jest to trudne dla nas ( zajmuje to dużo więcej czasu) jak i dla lokatorów ze względu na warunki panujące na jak by nie patrzeć placu budowy.

bottom of page